POZNAJ NAS BLIŻEJ
Nasza firma istnieje od 2001 roku. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w finansach.
Od początku założyliśmy pewne wartości, które do dzisiaj nie uległy zmianie. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, a osiągnięcie jej gwarantuje profesjonalne podejście wparte wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy pewni naszej skuteczności, dlatego wynagrodzenie za nasze usługi pobieramy wyłącznie za pozytywny rezultat.
JAK PRACUJEMY?

KROK 1. KONTAKT Z NASZYM DORADCĄ

Przy pierwszym kontakcie zapoznajemy się z oczekiwaniami Klienta odnośnie doradztwa które mamy przeprowadzić i uzgadniamy termin kolejnego spotkania, na którym przedstawimy już najlepsze rozwiązanie.
Sprawdź naszą ofertę.

KROK 2. ANALIZA OCZEKIWAŃ KLIENTA

Nasz doradca sprawdza która instytucja bankowa lub pozabankowa będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania Klienta. Sprawdzamy wszystko bardzo dokładnie i w miarę możliwości ustalamy lepsze warunki niż zostały przyjęte w ogólnej umowie.

KROK 3. SPOTKANIE I PRZEDSTAWIENIE ROZWIĄZANIA

Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy Klientowi rozwiązanie lub rozwiązania, które spełniają oczekiwania. Po akceptacji ze strony klienta zajmujemy się formalnościami i pomagamy w wyjaśnieniu jakichkolwiek pytań.

KROK 4. KLIENT ZADOWOLONY Z NASZEGO DORADZTWA

Pomagamy klientowi nie tylko w wypełnieniu wszelkich formalności związanych z zalecanym przez nas rozwiązaniem, ale również w przypadku jakichkolwiek problemów Klient może liczyć na naszą pomoc. U nas Klienci mogą być tylko zadowoleni ze współpracy z naszą kancelarią.

OPINIE O NAS

“Bardzo dziękujemy kancelarii W&W za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Traciliśmy już nadzieję, że uda nam się uzyskać kredyt.”

Anna i Adam Bąkowscy, Warszawa

“Dziękujemy za bardzo fachowe podejście i doradztwo, dzięki któremu wybraliśmy kredyt konsolidacyjny, który pozwolił nam stanąć na nogi.”

Wojciech i Grażyna Zygowie, Poznań