Oferta naszej kancelarii

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna jest bardzo korzystną formą sfinansowania dowolnych celów pożyczkobiorcy z ogromnym polem manewru odnośnie oprocentowania. Nasz doradca pomoże dobrać najbardziej odpowiednią ofertę spośród dostępnych pożyczek hipotecznych, również tych bez BIK-u. Taką decyzję należy podejmować z rozwagą, ponieważ obciąży budżet domowy na długi okres czasu.

 

Oddłużanie firm

Jeżeli Państwa firma ma problemy finansowe to nasza usługa, polegająca na oddłużaniu firmy pozwoli na szybkie unormowanie sytuacji finansowej. Zapraszamy do naszej siedziby w Kaliszu. Gwarantujemy, że sprawdzimy wszelkie okoliczności i znajdziemy rozwiązanie, które spełni Państwa oczekiwania. Kredyt oddłużeniowy pomoże nawet firmom ze złym BIK-iem.

Kredyt odnawialny

To bardzo wygodna forma korzystania z dodatkowych środków, która zyskuje coraz większą popularność wśród firm i osób prywatnych. Na szczególną uwagę zasługuje kredyt odnawialny dla nowych firm, który jest dobrym rozwiązaniem na początek działalności. Chętnie przekażemy wszelkie potrzebne informacje.

Kredyt inwestycyjny

Jeżeli potrzebują Państwo środków finansowych na inwestycje, to warto sprawdzić, co oferuje kredyt inwestycyjny. To doskonałe źródło gotówki dla małych firm, aby mogły rozwinąć swój biznes. W przypadku problemów finansowych, nasi doradcy mogą zaoferować Państwu kredyt inwestycyjny dla osób bez zdolności kredytowej. Wystarczy udać się do naszego biura w Kaliszu!

Kredyt konsolidacyjny

Problem ze spłatą zobowiązań kredytowych? Zamień swoje zadłużenia w jeden kredyt konsolidacyjny i zacznij wychodzić na prostą drogę. Kredyty konsolidacyjne to dobre rozwiązanie dla osób zadłużonych oraz dla firm z komornikiem. W ramach naszych usług rozważymy wszelkie dostępne opcje i wspólnie ustalimy najbardziej odpowiednią strategię. Możemy zaproponować na przykład korzystne kredyty konsolidacyjne pozabankowe dla przedsiębiorstw. Wszystko jest kwestią obopólnych ustaleń.

Kredyt restrukturyzacyjny

Nie możesz spłacać rat kredytowych na wcześniejszych warunkach i chcesz zmienić warunki spłaty rat? Sprawdź kredyt restrukturyzacyjny. Nasze doświadczenie i merytoryczna wiedza pomogą rozwiązać wszelkie problemy związane z trudnymi kredytami. Nasza kancelaria w Kaliszu słynie z profesjonalnego podejścia do finansów.

Kredyt unijny pod dotację

Jeżeli potrzebują Państwo gotówki na inwestycje, to warto sprawdzić, co oferuje kredyt inwestycyjny i jak możemy pomóc go uzyskać. Środki finansowe pozyskiwane z Unii Europejskiej pozwoliły wielu podmiotom gospodarczym otworzyć oraz znacznie rozwinąć
swoją działalność. Chętnie pomożemy Państwu uzyskać kredyt z dofinansowaniem w Unii Europejskiej.

Kredyt z komornikiem

Zdajemy sobie sprawę, że ubieganie się o kredyt w przypadku problemów finansowych, nie jest proste. Jednak zapewniamy, że z naszym doradztwem mają Państwo znacznie większą szansę na powodzenie. Wiemy, że zawsze są to trudne kwestie, ale nasze doświadczenie pokazuje, że uzyskanie kredytu z komornikiem jest możliwe. Doradcy czekają na Państwa w naszym biurze w Kaliszu.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Nie mogą Państwo sfinansować działalności swojego przedsiębiorstwa? A może chcą Państwo oddłużyć firmę lub nie mają zdolności kredytowej? W takich przypadkach konieczna może okazać się pożyczka pod zastaw nieruchomości. Nasi doradcy chętnie wyjaśnią, na czym polega i jak możemy pomóc w jej uzyskaniu na najlepszych warunkach.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter