twoja bankowość indywidualna

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Nasza firma istnieje od 2001 roku w Kaliszu. Dysponując ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku finansowym, doskonale wiemy, jak ważne jest wsparcie finansowe w rozwijaniu swojego biznesu. Wyciągnęliśmy pomocną dłoń do setek Klientów, którzy dzięki odpowiedniemu zastrzykowi gotówki byli w stanie wdrażać swoje pomysły. W ramach oferowanych rozwiązań, proponujemy między innymi:

  • kredyty dla firm od pierwszego dnia działalności,
  • pomoc w pisaniu biznes planu,
  • kredyty inwestycyjne dla przedsiębiorców, małych firm oraz osób bez zdolności kredytowej,
  • wsparcie w oddłużaniu firm (m.in. dzięki pożyczce konsolidacyjnej na spłatę zadłużeń),
  • kredyty dla zadłużonych bez zdolności kredytowej,
  • pożyczkę hipoteczną bez BIK,
  • kredyty konsolidacyjne pozabankowe dla przedsiębiorstw.

Od samego początku założyliśmy sobie działanie zgodne z pewnymi wartościami, które nie uległy zmianie do dzisiaj. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, a osiągnięcie jej wynika z profesjonalnego podejścia, wspartego wiedzą i doświadczeniem. Jako Kancelaria z Kalisza jesteśmy świadomi swojej skuteczności, dlatego wynagrodzenie za wszelkie usługi jest wypłacane wyłącznie za ostateczny, pozytywny rezultat.

 

Jak pracujemy?

Krok 1. Kontakt z naszym doradcą

Przy pierwszym kontakcie zapoznajemy się z oczekiwaniami Klienta dotyczącymi doradztwa, które mamy przeprowadzić. Uzgadniamy termin kolejnego spotkania i wówczas przedstawimy już najlepsze rozwiązanie. Dzięki bliskiej współpracy z największymi instytucjami finansowymi, dysponujemy możliwością oferowania np. kredytów inwestycyjnych czy prywatnych pożyczek pozabankowych (bez BIK) na preferencyjnych warunkach.

Krok 2. Analiza oczekiwań Klienta

Nasz Doradca sprawdza, która instytucja bankowa lub pozabankowa będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania Klienta. Analizujemy sytuację bardzo dokładnie. W miarę możliwości ustalamy lepsze warunki, niż zostały przyjęte w ogólnej umowie, co jest szczególnie ważne w przypadku kredytu inwestycyjnego dla nowych firm – także na start dla młodych przedsiębiorców.

Krok 3. Spotkanie i przedstawienie rozwiązania

Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy jedno konkretne rozwiązanie lub kilka opcji, które mogą zaspokoić potrzeby Klienta. Po ich akceptacji zajmujemy się formalnościami i pomagamy w wyjaśnieniu jakichkolwiek nieścisłości. Wiemy, że branża finansowa, obejmująca m.in. kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych bądź trudne kredyty z komornikiem, może wymagać stosownego tłumaczenia – co do ich genezy lub funkcjonowania.

Krok 4. Klient zadowolony z naszego doradztwa

Pomagamy nie tylko w wypełnieniu wszelkich formalności związanych z zalecanym przez nas rozwiązaniem, ale również w przypadku występowania jakichkolwiek problemów. Klient może liczyć na naszą pomoc niezależnie od sytuacji i wybranego planu – począwszy od kredytów konsolidacyjnych pozabankowych dla przedsiębiorcy, przez szybki kredyt dla firm bez BIK, kończąc na kredycie odnawialnym dla nowych firm lub kredycie na start działalności gospodarczej. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy był zadowolony ze współpracy z Kancelarią W&W Walczak Finanse z Kalisza.

OPINIE O NAS

Bardzo dziękujemy kancelarii W&W Rozwiązania Finansowe za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Traciliśmy już nadzieję, że uda nam się uzyskać kredyt.

Anna i Adam Bąkowscy

Dziękujemy za bardzo fachowe podejście i doradztwo dzięki któremu wybraliśmy kredyt konsolidacyjny, który pozwolił nam stanąć na nogi.

Wojciech i Grażyna Zygowie

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter