kredyt z komornikiem

Czy kredyt z komornikiem, od którego otrzymujemy pisma dotyczące spłaty naszych zobowiązań jest jeszcze możliwe? Kredyt dla zadłużonych z komornikiem jest coraz rzadziej dostępną opcją bankową. W ostatnich latach powstało wiele pozabankowych firm, które oferują swoim klientom pożyczki oddłużeniowo-konsolidacyjne, czyli takie, które pozwolą nam na spłatę bieżących zobowiązań. Plusem takiej pożyczki jest także długi okres kredytowania, który pomoże osobie zadłużonej na spłacenie zadłużenia w możliwych dla niego ratach.

W wielu wypadkach, kiedy nie posiadamy pomysłu na rozwiązanie kryzysowej sytuacji, chcemy sięgnąć po najprostsze w danej chwili rozwiązanie, czyli kredyt konsolidacyjny. W tym wypadku należy jednak pamiętać, że w sytuacji, kiedy w nasze zobowiązania ingeruje komornik, opcja kredytu konsolidacyjnego może być już niemożliwa. Kredyt oddłużeniowy różni się od zwykłego kredytu konsolidacyjnego w kilku bardzo ważnych elementach. Pierwszą i najważniejszą różnicą jest fakt, że kredytu konsolidacyjnego udziela się osobom, które regularnie spłacają raty kilku pożyczek. Natomiast w przypadku kredytu oddłużeniowego z komornikiem nie jesteśmy w stanie spłacać bieżących rat, często posiadamy wypowiedzenie umów, a także stały kontakt z działem windykacji.

W zwykłych placówkach bankowych w bardzo nielicznych przypadkach mamy szansę na otrzymanie kredytu oddłużeniowego, wiedząc, że komornik wysyłał nam już pisma dotyczące naszych kłopotów finansowych. Dlatego proponujemy, aby w takich przypadkach kontaktowali się Państwo z nami jak najszybciej, abyśmy mogli rozpocząć procedurę naprawczą i mieli możliwość rozwiązania problemów kredytu dla zadłużonych z komornikiem.

Nasza firma zajmie się kompleksowym rozwiązaniem tematu. Postaramy się, aby przedstawić Państwu najbardziej korzystne i najlepsze naszym zdaniem rozwiązanie, aby kredyt oddłużeniowy z komornikiem stał się dla Państwa rozwiązaniem, a nie dodatkowym problemem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, a przede wszystkim nie odkładania takiego problemu na ostatnią chwilę. Chcemy, aby czas był naszym sprzymierzeńcem i dał nam jak najwięcej możliwości sprawdzenia i rozwiązania Państwa problemu.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus